Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hax Genius - Tigers.

+9
P.O.R.C
Jeke
solinutzu
Ganja
illusione
eLiTe.
Ahito
El Diablo
Rose.
13 posters

 :: Hax Tech :: Complaints

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 6:30 am

Rose. wrote:Deci , haide sa lamurim screenshooturile facute de elite :
1. Poza asta nustiu ce e cu ea , dar clar arata ca am incalcat regula de 3def . Smile
2. "Solinutzu este in fata lui Blade clar" - Pai cum dracu sa stea in spatele lui daca el era AM-ul si se ducea ca defenderu sa tina de scor , se vede clar pe rec Razz
3. "Rose il tine pe elite" - Pai , ce sa zic aici , suntem la mijlocul terenului , cum dracu asta e 4def nu stiu ,+ ca am voie sa-ti fac block atunci cand echipa ta merge pe contraatac , uita-te pe frh sau yes la meciuri Very Happy
4. "Rose este in fata lui Blade" , again , fucking defender sa tina de scor ..
5. "Rose iar in fata lui Blade" - pfff , uitati-va pe rec la respectivul minut si lasati faza sa curga , o sa va dati si voi seama ca gresiti Smile.(e aceasi chestie ca la 4 ).
6. " Rose il jeneaza pe Blade ..."[/i - Pai ce sa spun , daca a pierdut controlul balonului ce sa fac , sa stau dupa ea printesa? , la screenshooturile facute de noi Leo il impinge pe spazz in fata inspre atac clar .
7. "Rose il impinge pe Blade , influentand faza " - doar uita-te pe rec  si iti dai seama ca nu am facut nimic ilegal . Very Happy

Si cu asta am cam terminat , Diablo  , daca esti asa tare, da-ne explicatie la fiecare screenshot facut de noi cum am facut si eu . :(Stiu ca o sa-ti ia mult de munca pentru ca romana asta .....Razz

Aceleasi chesti sa-u intamplat si la Leo daca te uiti pe rec Razz
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by eLiTe. Sat Apr 19, 2014 6:51 am

Pai atunci la ce ai mai facut reclamatie in pula mea?

eLiTe.

Mesaje : 15
Data de inscriere : 2014-04-14

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 6:59 am

Mama esti prost rau diablo , eu ma refeream sa "contrazici" cum am facut eu screenshooturile facute de noi , dar tu esti prea prost incat sa intelegi si ai facut ce-a facut elite ....mama ce copil prost P.S: Se scrie s-au nu sa-u...

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 10:06 am

cer 3-0 pentru spect ei nu au injurat,nu au incalcat 3man def deci 3-0 pt spect hahaha
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Ahito Sat Apr 19, 2014 10:20 am

De acord
Ahito
Ahito

Mesaje : 101
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by PainataT Sat Apr 19, 2014 12:50 pm

Ce copil distrus esti diablo , am incercat sa nu ma pun la mintea ta , este dreptul meu sa-mi dau cu parera Smile din pacate pt tine am citit tot , nu citesem pt prima data pentru ca ai spamat ca un idiot , lucrurile nu merg asa , tu "marele diablo" care comenteaza dupa banca , n-ai habar nimic , stii doar sa te certi sa faci lucrurile cum vrei tu si atat . In locul tau as studia mai mult pentru ca vad ca esti foarte inapt , ma uimesti cum si ce scrii intr-un post, tu meriti warn , pentru ca supui asupra mea anumite injuraturi. Nici macar nu stii cum sa-ti aperi echipa , m-a impresionat modul lui elite , a pus 2 poze si a tacut , a fost diplomat si poate ca a avut dreptate pana a injurat si el.. Smile). Mai bine sa se dea T/C , rose , cel mai destept cedeaza primu. Nu-ti fa griji pentru o infrangere , pana la urma nu dai de asa oameni in fiecare zi Very Happy.

Scuzati-mi expresia : Diablo , nu stiu cum te tine ma-ta acasa.
Ma bucur ca mi-ati acordat atentie , daca mi-ati acordat.Wink

PainataT

Mesaje : 38
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 1:25 pm

m-am ars cu candela la mana Sad((((((((((((
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by eLiTe. Sat Apr 19, 2014 2:57 pm

N-am injurat hax genius , am injurat cacatii care isi dau cu parerea.Eu cred ca e necesar sa comenteze doar jucatorii celor doua echipe , ceilalti sunt in plus.Bafta,va asigur ca 3-0 ramane scorul.

eLiTe.

Mesaje : 15
Data de inscriere : 2014-04-14

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 4:20 pm

PainataT wrote:Ce copil distrus esti diablo , am incercat sa nu ma pun la mintea ta , este dreptul meu sa-mi dau cu parera Smile din pacate pt tine am citit tot , nu citesem pt prima data pentru ca ai spamat ca un idiot , lucrurile nu merg asa , tu "marele diablo" care comenteaza dupa banca , n-ai habar nimic , stii doar sa te certi sa faci lucrurile cum vrei tu si atat . In locul tau as studia mai mult pentru ca vad ca esti foarte inapt , ma uimesti cum si ce scrii intr-un post, tu meriti warn , pentru ca supui asupra mea anumite injuraturi. Nici macar nu stii cum sa-ti aperi echipa , m-a impresionat modul lui elite , a pus 2 poze si a tacut , a fost diplomat si poate ca a avut dreptate pana a injurat si el.. Smile). Mai bine sa se dea T/C , rose , cel mai destept cedeaza primu. Nu-ti fa griji pentru o infrangere , pana la urma nu dai de asa oameni in fiecare zi Very Happy.

Scuzati-mi expresia : Diablo , nu stiu cum te tine ma-ta acasa.
Ma bucur ca mi-ati acordat atentie , daca mi-ati acordat.Wink

Ce drept ai tu? Doamne, tu ai drept sa comentezi acolo unde iti faci tu topic, acolo unde esti inplicat intrun topic sau la un topic unde se discuta despre 2 echipe iar tu apartii uneia din ele, aici nu ai nici un drept sa iti dai cu opinia.

PS: Ai auzit de REGULAMENT? Te sfatuesc sa il citesti si sa spui abia dupa daca ai drept sa iti dai cu parerea.
Nu cred ca intrun joc tu ar tgrbui sa vorbesti drspre viata mea personala, eu nu cred ca am vorbit despre a ta, sti ce e ala spam? Cand raspunzi cuiva nu inseamna ca e spam, te sfatuiesc sa cauti pe google ce e aia spam.

Bi tu aici si comentezi ca ei merita 3-0 pentru ca am facut 4def, dar ce plm comentezi ca merita 3 0 daca eu am pus screen-uri unde si ei au stat 4def, alea nu le-ai mai vazut sau ce?

Imi fac cruce cu mana stanga.

Tu pana nu te-ai bagat de-a **** in aceasta conversatie unde nu iti este locul nu cred ca sa discutat ceva despre tine, nu inteleg care este motivul pentru care jignesti, esti disperat dupa atentie si nu te baga nimeni in seama sau ce?

Cica cel mai destept cedeaza primul. Facepalm, cum plm sa zici asa ceva pe un forum la un joc unde chiar rose face aceasta reclamatie si dupa ii zici sa cedeze.....
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 9:15 pm

eLiTe. wrote:N-am injurat hax genius , am injurat cacatii care isi dau cu parerea.Eu cred ca e necesar sa comenteze doar jucatorii celor doua echipe , ceilalti sunt in plus.Bafta,va asigur ca 3-0 ramane scorul.

Oh, cu ce l-ai mituit pe class

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by PainataT Sun Apr 20, 2014 12:27 am

Inseamna ca esti dea dreptu prost. Toata lumea are voie sa-si dea cu parerea .

"Cica cel mai destept cedeaza primul. Facepalm, cum plm sa zici asa ceva pe un forum la un joc unde chiar rose face aceasta reclamatie si dupa ii zici sa cedeze.....": Are dreptul sa prostesteze

Nu m-am luat de viata ta personala doar am observat ca esti inapt.

Invata drq sa scrii, eu iti sugerezi sa nu-mi zici mie sa caut ce inseamna spam eu iti sugerez sa te duci sa te uiti in dex putin "inplicat" "intrun" si multe altele  eram sigur ca , comentezi cu ceva fara logica si te repeti , daca-i avea vi-un neuron activ.. Smile

+Nu am nev de atentie pe un joc.. nu ca n-as avea am multi prieteni pe acest joc Smile, si nu "pup in fund" pe toti sa intre in team-ul meu Very Happy(sunt sigur ca o sa comentezi urat la aceasta fraza , dar mai bine nu , ca te faci de ras).


"m-am ars cu candela la mana Sad(((((((((((("- asta e off topic + ca e vai de capu lui asta..

PainataT

Mesaje : 38
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by eLiTe. Sun Apr 20, 2014 3:02 am

Pain , daca si-ar da toti cu parerea pana acum s-ar face aici 100 de pagini si ar fii un balamuc total.Parerea ta nu e importanta pentru nimeni , doar pentru cei carora le tii partea , logic.Incearca sa nu te mai bagi, nu ai nici o legatura.Acum toata lumea se ia de felul in care scrie un ''dusman'' din lumea virtuala pentru ca altceva nu are ce sa reproseze.Uite : ''drq'' ; ''nev'' ; ''vi-un'' , astea ti se par a fii scrise corecte gramatical?Serios , n-ai legatura.Nu te mai baga peste treburile noastre sa iti aperi tu prietenii.Macar daca ai fii cu ei in echipa.Nu ii ajuti cu nimic , pe cei care au un anumit rank pe acest forum nu o sa ii intereseze ce ai zis tu , ci doar dovezile si ceea ce au avut de spus jucatorii celor doua echipe.Pentru ca asta conteaza , nu ce zic toti playerii care joaca hax de juma' de an. Smile

eLiTe.

Mesaje : 15
Data de inscriere : 2014-04-14

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by PainataT Sun Apr 20, 2014 7:20 am

eLiTe. wrote:Pain , daca si-ar da toti cu parerea pana acum s-ar face aici 100 de pagini si ar fii un balamuc total.Parerea ta nu e importanta pentru nimeni , doar pentru cei carora le tii partea , logic.Incearca sa nu te mai bagi, nu ai nici o legatura.Acum toata lumea se ia de felul in care scrie un ''dusman'' din lumea virtuala pentru ca altceva nu are ce sa reproseze.Uite : ''drq'' ; ''nev'' ; ''vi-un'' , astea ti se par a fii scrise corecte gramatical?Serios , n-ai legatura.Nu te mai baga peste treburile noastre sa iti aperi tu prietenii.Macar daca ai fii cu ei in echipa.Nu ii ajuti cu nimic , pe cei care au un anumit rank pe acest forum nu o sa ii intereseze ce ai zis tu , ci doar dovezile si ceea ce au avut de spus jucatorii celor doua echipe.Pentru ca asta conteaza , nu ce zic toti playerii care joaca hax de juma' de an. Smile

Iti respect opinia , dar nu joc de un an jumate.. Joc dinaintea ta haxball:/.(cred ca te refereai la mine ...)
+Nu vreau sa ma cert cu tine .. o sa tac deacum. Dar imi sustin parera , oricine are voie sa isi dea cu parerea la o reclamatie.Very Happy

apropo se scrie "fi" nu "fii" si drq , nev sunt prescurtari si vi-un e regionalizm ;)bafta oricum...

Apropo class nu iei o data o decizie ca vad ca topicul e de ceva vreme..

PainataT

Mesaje : 38
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by illusione Sun Apr 20, 2014 8:11 am

sal
class s-a blocat in beci ba
nu are cum sa raspunda
pa

illusione

Mesaje : 35
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by eLiTe. Sun Apr 20, 2014 9:37 am

Corect gramatical in situatiile in care am folosit se scrie ''fii'' Neutral

eLiTe.

Mesaje : 15
Data de inscriere : 2014-04-14

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Blade ♥ Mon Apr 21, 2014 5:47 am

Bai baieti,daca erati buni ne bateati cu 10-0 ce atat? Va e rusine,nu? Cum sa va bata publicarii astia?

Blade ♥

Mesaje : 3
Data de inscriere : 2014-04-14

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by ClassROU Mon Apr 21, 2014 8:17 am

Oare exista vreo etapa in care sa nu fie reclamatie?Nu prea cred..
Datorita spam-ului incontrolabil facut de membrii ambelor echipe si nu numai acest meci va fi validat cu scorul de 0-0, valabil si pentru cei care vor sa faca o reclamatie in viitor in ea posteaza doar capotanul si co-capitanii echipelor.

ClassROU
Admin

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

https://haxtech.forumotion.net

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 4 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 :: Hax Tech :: Complaints

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum