Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hax Genius - Tigers.

+9
P.O.R.C
Jeke
solinutzu
Ganja
illusione
eLiTe.
Ahito
El Diablo
Rose.
13 posters

 :: Hax Tech :: Complaints

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 3:29 am

Esti but copile? Tu ai citit inceputul doar sau tot? Uitate draq la toate comentarile si vezi ca am pjs si noi face cum incalca regula.
Te bagi in discutie fara sa sti despre ce e vorba, care plm e treaba ta in aceasta discutie? Ai tu echipa sau ce? Dute in plm si veziti de treburille tale nu veni aici sa te bagi in seama fara sa sti ce sa zici. Chirule
Cer warn pentru ca posteaza unde nu ii e locul.


Last edited by El Diablo on Sat Apr 19, 2014 3:41 am; edited 1 time in total
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 3:40 am

da 3x clar eu zic sa piarda ambele echipe ce plm 3-0 dw 0-3 dw si gta ce naiba ne certam aici da ce e ba aici piata/kaufland/lidl/selgros. nu nu eu cred ca e penny market hahahahaha
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 3:43 am

Nidhogg wrote:da 3x clar eu zic sa piarda ambele echipe ce plm 3-0 dw 0-3 dw si gta ce naiba ne certam aici da ce e ba aici piata/kaufland/lidl/selgros. nu nu eu cred ca e penny market hahahahaha

Tu ce plm te bagi? Alt idiot, cvai de plm, unde te ceti tu ma? Unde te certi? Care e problema ta in aceasta discutie? Apartii uneia din echipe sau ce? Suntdm peste ei tot meciul si tu zici sa piarda ambele, ai de plm ce idot, asa ceva numa de la copi de 12 ani poti auzi, sincer acm.

Cer warn pentru ca se baga unde nu ii e locul.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Ahito Sat Apr 19, 2014 3:44 am

Ce ceri tu warn ma tu nu vezi cat spamezi copil prost fara viitor vezi si tu ca cere lumea la alti warn si incepi si tu sa ceri Maimuta proasta lasa-te de viata bro doamne cer warn pentru el diablo clar 3 warn
Ahito
Ahito

Mesaje : 101
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 3:47 am

Ahito wrote:Ce ceri tu warn ma tu nu vezi cat spamezi copil prost fara viitor vezi si tu ca cere lumea la alti warn si incepi si tu sa ceri Maimuta proasta lasa-te de viata bro doamne cer warn pentru el diablo clar 3 warn

Ai de plm, uitel si pe asta cum se baga, ce plm te bagi ma? Deja ma disperi copile veziti de treaba in plm nu te mai baga aici, esti la una din echipe sau ce? Asa om..., ofticatu draq dute in plm si veziti de treaba nu scrie aici dea pl numa sa te afli in treaba, care e problema ta ca spamez? E implicata echipa mea, am tot dreptul sa spamez, spre deosebire de tine.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 3:47 am

El Diablo wrote:
Nidhogg wrote:da 3x clar eu zic sa piarda ambele echipe ce plm 3-0 dw 0-3 dw si gta ce naiba ne certam aici da ce e ba aici piata/kaufland/lidl/selgros. nu nu eu cred ca e penny market hahahahaha

Tu ce plm te bagi? Alt idiot, cvai de plm, unde te ceti tu ma? Unde te certi? Care e problema ta in aceasta discutie? Apartii uneia din echipe sau ce? Suntdm peste ei tot meciul si tu zici sa piarda ambele, ai de plm ce idot, asa ceva numa de la copi de 12 ani poti auzi, sincer acm.

Cer warn pentru ca se baga unde nu ii e locul.
eu cer ban ca esti prea prost sa ramai in aceasta liga hahahaha mai bn da-i tigersu lu blade sau elite ca aia macar fac ceva tu esti injurat de toata lumea de ce haha sal palacean
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 3:49 am

Nidhogg wrote:
El Diablo wrote:
Nidhogg wrote:da 3x clar eu zic sa piarda ambele echipe ce plm 3-0 dw 0-3 dw si gta ce naiba ne certam aici da ce e ba aici piata/kaufland/lidl/selgros. nu nu eu cred ca e penny market hahahahaha

Tu ce plm te bagi? Alt idiot, cvai de plm, unde te ceti tu ma? Unde te certi? Care e problema ta in aceasta discutie? Apartii uneia din echipe sau ce? Suntdm peste ei tot meciul si tu zici sa piarda ambele, ai de plm ce idot, asa ceva numa de la copi de 12 ani poti auzi, sincer acm.

Cer warn pentru ca se baga unde nu ii e locul.
eu cer ban ca esti prea prost sa ramai in aceasta liga hahahaha mai bn da-i tigersu lu blade sau elite ca aia macar fac ceva tu esti injurat de toata lumea de ce haha sal palacean

Facepalm...x100000
Cum plm sa scri asa ceva la o reclamatie...
Facepalm din nou....x10000000

Imi fac cruce cand vad disperati dupa atentie ca voi.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by eLiTe. Sat Apr 19, 2014 3:53 am

Bai pizde , cine pula mea sunteti voi pe haxball ? /Smile Vedeti-va de super-echipele voastre, ok? Eu n-am comentat la plangerile voastre , asa ca..jet in Dumnezeii vostri de aici.Dupa ce ca sunteti niste flegme , niste nimicuri si pe public va treziti vorbind pe aici? Toti cretinii au inceput sa comenteze.Voi stiti haxball cu gura , in teren stati intr-un colt ca frustratii. Multa muie la fani :-*

eLiTe.

Mesaje : 15
Data de inscriere : 2014-04-14

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 3:59 am

eLiTe. wrote:Bai pizde , cine pula mea sunteti voi pe haxball ? /Smile Vedeti-va de super-echipele voastre, ok? Eu n-am comentat la plangerile voastre ,  asa ca..jet in Dumnezeii vostri de aici.Dupa ce ca sunteti niste flegme , niste nimicuri si pe public va treziti vorbind pe aici? Toti cretinii au inceput sa comenteze.Voi stiti haxball cu gura , in teren stati intr-un colt ca frustratii. Multa muie la fani :-*
eu joc pauar vrei sa te fac sa vezi ca is bun????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 4:00 am

El Diablo wrote:
Nidhogg wrote:
El Diablo wrote:
Nidhogg wrote:da 3x clar eu zic sa piarda ambele echipe ce plm 3-0 dw 0-3 dw si gta ce naiba ne certam aici da ce e ba aici piata/kaufland/lidl/selgros. nu nu eu cred ca e penny market hahahahaha

Tu ce plm te bagi? Alt idiot, cvai de plm, unde te ceti tu ma? Unde te certi? Care e problema ta in aceasta discutie? Apartii uneia din echipe sau ce? Suntdm peste ei tot meciul si tu zici sa piarda ambele, ai de plm ce idot, asa ceva numa de la copi de 12 ani poti auzi, sincer acm.

Cer warn pentru ca se baga unde nu ii e locul.
eu cer ban ca esti prea prost sa ramai in aceasta liga hahahaha mai bn da-i tigersu lu blade sau elite ca aia macar fac ceva tu esti injurat de toata lumea de ce haha sal palacean

Facepalm...x100000
Cum plm sa scri asa ceva la o reclamatie...
Facepalm din nou....x10000000

Imi fac cruce cand vad disperati dupa atentie ca voi.
face palm face palm esti ratat face palm da prea prost face palm ce prost baaaaaaaa face palm noob face palm pro playar face palm
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 4:03 am

Nid, eu iti sugerez sa iti stergi comenturile, altfel te vei trezi cu un ban la usa Smile


Last edited by El Diablo on Sat Apr 19, 2014 4:05 am; edited 1 time in total
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 4:04 am

El Diablo wrote:Nid, eu iti sugerez sa iti stergi comenturile, altfel te vei treci un ban la usa Smile
"altfel te vei treci un ban la usa " baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa imi plake gramatika tha kear fi sa vb numai ashaa imi plake o sa iau bann baaa si ce ba macar is bogat iau baniiiiiii hahahahahahahaha muie palaceaneee
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 5:25 am

Vad ca si cei care nu sunt din echipele noastre isi exprima opinia si spun 3-0 pentru noi .. xD Razz

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 5:43 am

rose faza e ca ei sau uitat doar la inceput, esti but? am pus si noi 7 faze in care ati fost 4def. scorul ramane acelasi
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 5:48 am

Dar de cand decizi tu ca scorul ramane acelasi bem bem bem , ca n-are GiGi branza de oaie la puscarie ... Daca class decide sa rejucam sau 3-0 pentru noi ce faci ? te dai cu capul de pereti presupun .

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Nidhogg Sat Apr 19, 2014 5:55 am

Rose. wrote:Vad ca si cei care nu sunt din echipele noastre isi exprima opinia si spun 3-0 pentru noi .. xD Razz
da hai hax genius sunt muia marcel
Nidhogg
Nidhogg

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2014-04-17
Varsta : 25
Localizare : Romania

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 5:57 am

spunemi motivul pt care sa se rejoace sau sa av dea 3-0, fiecare a stat 4def, scorul sa ramana acelasi
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 6:01 am

Pai stai 2sec, la inceput ai spus ca din toate alea 8 , 2 sunt clar incalcate , alea de voi ... pai ce facem ... nu e un motiv asta? Sad

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 6:05 am

nu inteleg ce vrei sa spui, asta am spus, asta afirm, si voi ati incalcat regula, sau daor noi? dmn
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 6:06 am

IN MECI DE CE DRACU N-AI SPUS "3DEF " DELOC , PENTRU CA NU AM INCALCAT REGULA IN ....

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 6:09 am

facepalm..
dc as spune daca jucam 4fun? esti chior? nu vezi cu ochi sau ce? nu vezi screen-riloe care le-a pus eLiTe? chiar asa orb esti? imi fac cruce
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 6:11 am

Inca o chestie , uita-te la primul screenshot pus de elite , http://www.filehost.ro/30445178/1_bmp/ , poza asta dovedeste tot 3def-ul incalcat de noi . =))

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 6:15 am

asta nu am habar cum o aparut acolo, le-am descarcat ieri si pe pc si pe tableta si erau doar cu haxu =)))), ceva paranormal
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Sat Apr 19, 2014 6:23 am

Deci , haide sa lamurim screenshooturile facute de elite :
1. Poza asta nustiu ce e cu ea , dar clar arata ca am incalcat regula de 3def . Smile
2. "Solinutzu este in fata lui Blade clar" - Pai cum dracu sa stea in spatele lui daca el era AM-ul si se ducea ca defenderu sa tina de scor , se vede clar pe rec Razz
3. "Rose il tine pe elite" - Pai , ce sa zic aici , suntem la mijlocul terenului , cum dracu asta e 4def nu stiu ,+ ca am voie sa-ti fac block atunci cand echipa ta merge pe contraatac , uita-te pe frh sau yes la meciuri Very Happy
4. "Rose este in fata lui Blade" , again , fucking defender sa tina de scor ..
5. "Rose iar in fata lui Blade" - pfff , uitati-va pe rec la respectivul minut si lasati faza sa curga , o sa va dati si voi seama ca gresiti Smile.(e aceasi chestie ca la 4 ).
6. " Rose il jeneaza pe Blade ..."[/i - Pai ce sa spun , daca a pierdut controlul balonului ce sa fac , sa stau dupa ea printesa? , la screenshooturile facute de noi Leo il impinge pe spazz in fata inspre atac clar .
7. [i]"Rose il impinge pe Blade , influentand faza "
- doar uita-te pe rec si iti dai seama ca nu am facut nimic ilegal . Very Happy

Si cu asta am cam terminat , Diablo , daca esti asa tare, da-ne explicatie la fiecare screenshot facut de noi cum am facut si eu . Sad Stiu ca o sa-ti ia mult de munca pentru ca romana asta .....Razz

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Sat Apr 19, 2014 6:29 am

1.Inca din primele secunde au incalcat regula de care ne-au acuzat pe noi,Ganja a venit sa-l impinga pe eLite si sa ia mingea trecand de linia regulamentara:
Hax Genius - Tigers. - Page 3 Vsgnio
2.Solinutu este in fata lui Blade clar :
Hax Genius - Tigers. - Page 3 1rvzv4
3.Rose il tine pe eLite
Hax Genius - Tigers. - Page 3 2lsef0m
4.Rose in fata lui Blade:
Hax Genius - Tigers. - Page 3 2cr598x
5.Rose iar in fata lui Blade:
Hax Genius - Tigers. - Page 3 351bxx5
6.Rose il jeneaza pe blade venind spre el sa-l tina,iar acesta este nevoit sa paseze in spate :
Hax Genius - Tigers. - Page 3 Nmc19h
7.Rose impinge Blade influentand pasa:
Hax Genius - Tigers. - Page 3 14bm0s2

Iar imagine analizata este aceasta:
Hax Genius - Tigers. - Page 3 Mh3500


http://www.haxballtube.com/watch/1af349fa10


Last edited by El Diablo on Sat Apr 19, 2014 6:46 am; edited 2 times in total
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. - Page 3 Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 :: Hax Tech :: Complaints

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum