Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hax Genius - Tigers.

+9
P.O.R.C
Jeke
solinutzu
Ganja
illusione
eLiTe.
Ahito
El Diablo
Rose.
13 posters

 :: Hax Tech :: Complaints

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Fri Apr 18, 2014 10:26 am

Cei de la Tigers au incalcat regula "3man def" de mai multe ori :
Rec: http://www.haxballtube.com/watch/523672f2e6

1. Leo incalca clar regula de 3def . (min 2:26)
Hax Genius - Tigers. ChgtzbK

2.  Leo il impinge pe spazz , care nu poate face preluarea din cauza acestuia .(min 2:50)
Hax Genius - Tigers. WsjozFh

3. Leo il impinge pe spazz ,influentand faza , la fel ca la a doua imagine. (min 3:55)
Hax Genius - Tigers. GOVvW8r

4. Este la fel ca la imaginea 3(min 4:01) , dar aici DM-ul nostru Spazz se satura , si ii spune lui Leo ca a incalcat de mai multe ori regula 3def .(min 4:06 .)
Hax Genius - Tigers. SyHsjcF

5. Chiar daca aici nu atinge niciun jucator adversar , Leo este in acel "careu" in care nu trebuie sa fie , privind si poza de la sectiunea "reguli" -> http://gyazo.com/9a401128bf6453c912318c59cc3c55ae
https://imgur.com/j02b2Ld

6. Aceasi treaba ca la 5 .
Hax Genius - Tigers. VYvbRKD

7.  Aici,este clar incalcata regula de 3man def, cei de la Tigers au pus pauza , deoarece colegul lor Leo incalca din aceasta regula impingandu-l pe Spazz .(min 5:20)
Hax Genius - Tigers. ZfTAlTM

8. Asta este cea mai evidenta faza in care regula 3def este incalcata , rog adminul sa se uite la minutul 12:14 , cand Leo merge "peste" Spazz .
Hax Genius - Tigers. 5DoyEmB

Cam atat, ce am postat eu aici arata ca regula "3 man def" a fost incalcata de 8 ori . Rog adminii sa ia in considerare aceasta reclamatie si sa ia o decizie . GL


Last edited by Rose. on Fri Apr 18, 2014 10:36 am; edited 1 time in total

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 10:35 am

ooo hai serios acm, pui si tu niste poze in care leo e la o distanta mare de aparatorul vostru, pui poze in care abia il atinge dar mingea ramane tot la voi, o singura faza a fost sa zicem neregulamentara, ultima imagine. hai serios acm, prima imagine e la distanta mare de aparatorul vostru + ca nici nu va atinge mingea. la a doua imagine mingea e trecuta de aparatorul vostru. la a patra imagine leo abia il atinge si mingea ramane la voi. a cincea iar leo e la distanta si nu are legatura cu mingea. la a sasea iar abia il atinge si mingea ram,ane la voi, singura faza de 4 def e a saptea, acm voi din frh nu puteti castiga cu niste ''publicari'' si cautati reclamatii stupide. Nu e frh aici sa fie totul atat de aspru cum e in frh.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Ahito Fri Apr 18, 2014 10:37 am

Mdea cer 3-0 Hax Genius asa ar fi corect
Ahito
Ahito

Mesaje : 101
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Fri Apr 18, 2014 10:38 am

http://gyazo.com/65aaeccef7f685814878dc21008047d4 - Asta spune regula "3man def" , n-ai cum sa te pui cu ea Razz

EDIT -> Apropo , ai putea sa o lasi mai moale cu hax-ul si sa pui un pic mana pe cartea de romana Very Happy , "Nu e frh aici sa fie totul atat de aspru cum e in frh." Facepalm.


Last edited by Rose. on Fri Apr 18, 2014 10:41 am; edited 2 times in total

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 10:40 am

Ahito wrote:Mdea cer 3-0 Hax Genius asa ar fi corect
omg, ce ceri tu ma? tu nici nu apartii uneia din aceste echipe, am rugamintea sa citesti regulamentul, sti ce e ala? la reclamatii posteaza doar adminii, co capitanii sau capitanii undei echipe, eu nu mam amestecat la meciul tau.

cer warn lui ahito pentru off topic
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Ahito Fri Apr 18, 2014 10:41 am

Mdea si tu ce ar trebuii sa primesti..... normal ar fi 3-0 pt hax genius stiu ca te ofitici dar ...
Ahito
Ahito

Mesaje : 101
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 10:42 am

Rose. wrote:http://gyazo.com/65aaeccef7f685814878dc21008047d4 - Asta spune regula "3man def" , n-ai cum sa te pui cu ea Razz

Ofticat mai esti, doamne cum se oftica aia din frh ca pierd cu niste ''publicari'', se vede ca nu joci 4fun. Oricui i se mai intanpla sa stea 4 def, la noi a fost o data, daca e la o distanta mare si nu are legatura cu mingea, ce legatura cu ce influenteaza jocul? sau ca la atins putin, dar mingea ramane tot in poseseia voastra, cu ce e influntar jucul?
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 10:43 am

Ahito wrote:Mdea si tu ce ar trebuii sa primesti..... normal ar fi 3-0 pt hax genius stiu ca te ofitici dar ...

Cer al doilea warn pentru ahito pentru ca din nou comenteaza unde nu e nevoie de el.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 10:45 am

nu suntem in frh sa fie totul atat de aspru, dute draq acolo daca tu vrei sa dai totul pt un joc si nu ne strica noua jocul pt ca un jucator de la noi tia atins tie un jucator dar chair si asa nu influenteaza jocul. dute in frh daca tu dai totul pt victorie, aici te bat toti publicarii.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by eLiTe. Fri Apr 18, 2014 10:46 am

Frate , da..regula a fost ''3man def'' a fost incalcata,dar doar de 2 ori.Restul pozelor sunt facute sa para ca ar fi , se vedem mai bine pe rec.Dar stiti care e treaba ? La nici una dintre fazele in care s-a incalcat nu ati fost periculosi,deci era imposibil sa urmeze gol.S-a vazut foarte clar ca noi am jucat mai bine,am combinat,am marcat.Macar asa de fairplay stateati cuminti cu reclamatiile pentru ca nu era cazul.Eu vreau doar sa vedeti ca in acele faze nu erau sanse sa fie gol , deci tabela nu a fost influentata de acese ''infractiuni'' minore.Jocul nu a fost afectat.

eLiTe.

Mesaje : 15
Data de inscriere : 2014-04-14

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by illusione Fri Apr 18, 2014 10:48 am

HAI IN VACANTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
PE LA SAINT TROPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZ
PRIN AMERICA SI PRIN AFRICA
CA TRECE VIATA
RAGADAGA DA


CAROLINA JAMBALA
BATE TOBA PE MANEA
DUGUGUGUGUGUGUGU HUAU

illusione

Mesaje : 35
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 10:50 am

illusione wrote:HAI IN VACANTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
PE LA SAINT TROPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZ
PRIN AMERICA SI PRIN AFRICA
CA TRECE VIATA
RAGADAGA DA


CAROLINA JAMBALA
BATE TOBA PE MANEA
DUGUGUGUGUGUGUGU HUAU

Cer warn pentru illusine, nimic personal dar ca ahito si tu ai comentat unde nu e nevoie.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by illusione Fri Apr 18, 2014 10:51 am

HAI DA-MI WARN HAI IA-MI VIATA HAI RAGAGAGAGA DA

illusione

Mesaje : 35
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Fri Apr 18, 2014 10:57 am

El Diablo wrote:
Rose. wrote:http://gyazo.com/65aaeccef7f685814878dc21008047d4 - Asta spune regula "3man def" , n-ai cum sa te pui cu ea Razz

Ofticat mai esti, doamne cum se oftica aia din frh ca pierd cu niste ''publicari'', se vede ca nu joci 4fun. Oricui i se mai intanpla sa stea 4 def, la noi a fost o data, daca e la o distanta mare si nu are legatura cu mingea, ce legatura cu ce influenteaza jocul? sau ca la atins putin, dar mingea ramane tot in poseseia voastra, cu ce e influntar jucul?

I se intampla oricui , dar nu de 8 ori in ... =)))

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Fri Apr 18, 2014 10:59 am

El Diablo wrote:nu suntem in frh sa fie totul atat de aspru, dute draq acolo daca tu vrei sa dai totul pt un joc si nu ne strica noua jocul pt ca un jucator de la noi tia atins tie un jucator dar chair si asa nu influenteaza jocul. dute in frh daca tu dai totul pt victorie, aici te bat toti publicarii.

Frate , las-o mai incet cu injuratul , si du-te la scoala mai bine ... ca dai cu romana de pamant sincer .. Sad

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 11:00 am

omfg, ce 8 ori ma? doar odata sau de 2 se putea spune ca a fost 4 def serios acm voi astia din frh jucati cu niste ''publicari'' atacantul vostru este atins si sariti toti cu gura dmn, vai de voi, pierdeti si repede va ofticati. spunemi la care din acele faze in care a fost atins un jucator de la voi sau la faza in care leo era la distanta mare si nu era in preajma mingii, spunemi cum a influentat meciul. ofticati mai sunteti, vai de voi astia care dati totul pt un joc.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Fri Apr 18, 2014 11:01 am

eLiTe. wrote:Frate , da..regula a fost ''3man def'' a fost incalcata,dar doar de 2 ori.Restul pozelor sunt facute sa para ca ar fi , se vedem mai bine pe rec.Dar stiti care e treaba ? La nici una dintre fazele in care s-a incalcat nu ati fost periculosi,deci era imposibil sa urmeze gol.S-a vazut foarte clar ca noi am jucat mai bine,am combinat,am marcat.Macar asa de fairplay stateati cuminti cu reclamatiile pentru ca nu era cazul.Eu vreau doar sa vedeti ca in acele faze nu erau sanse sa fie gol , deci tabela nu a fost influentata de acese ''infractiuni'' minore.Jocul nu a fost afectat.

Elite , nu conteaza ca ati jucat mai bine , sincer nu imi pasa chestia asta . Cat despre "infractiunea minora" de care spui tu , a fost facuta de 8 ori "infractiunea" asta ceea ce nu e tocmai obisnuit .

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 11:01 am

Rose. wrote:
El Diablo wrote:nu suntem in frh sa fie totul atat de aspru, dute draq acolo daca tu vrei sa dai totul pt un joc si nu ne strica noua jocul pt ca un jucator de la noi tia atins tie un jucator dar chair si asa nu influenteaza jocul. dute in frh daca tu dai totul pt victorie, aici te bat toti publicarii.

Frate , las-o mai incet cu injuratul , si du-te la scoala mai bine ... ca dai cu romana de pamant sincer .. Sad

Oh, sti ce mult ma intereseaza opinia mea? Sad
sa iti spun eu, nu ma intereseaza de loc, sincer Smile
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 11:03 am

Rose. wrote:
eLiTe. wrote:Frate , da..regula a fost ''3man def'' a fost incalcata,dar doar de 2 ori.Restul pozelor sunt facute sa para ca ar fi , se vedem mai bine pe rec.Dar stiti care e treaba ? La nici una dintre fazele in care s-a incalcat nu ati fost periculosi,deci era imposibil sa urmeze gol.S-a vazut foarte clar ca noi am jucat mai bine,am combinat,am marcat.Macar asa de fairplay stateati cuminti cu reclamatiile pentru ca nu era cazul.Eu vreau doar sa vedeti ca in acele faze nu erau sanse sa fie gol , deci tabela nu a fost influentata de acese ''infractiuni'' minore.Jocul nu a fost afectat.

Elite , nu conteaza ca ati jucat mai bine , sincer nu imi pasa chestia asta . Cat despre "infractiunea minora" de care spui tu , a fost facuta de 8 ori "infractiunea" asta ceea ce nu e tocmai obisnuit .

Vai de tine ofticatule vai de tine, il atinge putin si e 4 def, vai vai vai, de fapt se vede mai bine pe rec cum au fost fazele. Ar fi culmea za va dea voua 3-0 dupa ce ca voi castigati doar prin def win, altfel se pare ca nu aveti sanse sa ne bateti Sad
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by illusione Fri Apr 18, 2014 11:09 am

au fost editate pozele
caz incheiat
salpa

illusione

Mesaje : 35
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 11:24 am

http://www.haxballtube.com/watch/1af349fa10

Min 0:04 ganja impinge pe eLiTe si se formeaza 4 def.
min 10:38 solinutzu este in fata lui blade si eLiTe
min 13:00 rose coboara in fata lui blade si elite
min 14:02 rose este in fata lui blade
min 14:39 rose este din nou in fata lui blade
min 14:59 rose il atinge pe blade
min 15:38 rose il inpinge pe blade astfel influentand pasa acestuia

In toate aceste faze este incalcata regula 3def
Daca tot e nevoie sa arat ca si voi incalcati regula uitati ca va arat.


Last edited by El Diablo on Fri Apr 18, 2014 11:35 am; edited 1 time in total
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Fri Apr 18, 2014 11:30 am

Lol , toate "incalcarile" pe care le acuzi tu sunt făcute în jumătatea cealaltă de teren ... Ba managerule în locul tău nu as comenta ca "altfel nu ne puteți bate" ca văd ca tu numai pe tușă stai și comentezi tu de mine , ca am 50 de clase peste tine , și la haxball și la limba romana .

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 11:34 am

eu zic sa te uiti mai bine si sa zici abia dupa daca sunt in jumatatea cealalta, de asemenea tu zici ca sunt in jumatatea cealalta pt ca crezi ca nu se va uita adminul, eu ii sugerez sa se uite si sa vada ca este in jumatatea voastra de teren. da asa de pe tusa am echipa tie ciuda ca va batem sau ce? nu ms nu am nev sa invat limba romana pentru tine Wink
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Rose. Fri Apr 18, 2014 11:37 am

El Diablo wrote:
Rose. wrote:
El Diablo wrote:nu suntem in frh sa fie totul atat de aspru, dute draq acolo daca tu vrei sa dai totul pt un joc si nu ne strica noua jocul pt ca un jucator de la noi tia atins tie un jucator dar chair si asa nu influenteaza jocul. dute in frh daca tu dai totul pt victorie, aici te bat toti publicarii.

Frate , las-o mai incet cu injuratul , si du-te la scoala mai bine ... ca dai cu romana de pamant sincer .. Sad

Oh, sti ce mult ma intereseaza opinia mea? Sad
sa iti spun eu, nu ma intereseaza de loc, sincer Smile


Wow , cred ca numai tu ai înțeles ce ai scris ultima oară , cred ca voiai sa spui "știi ce mult mă interesează opinia ta" dar ești prea inapt .

Apropo , "înpinge" se scrie "Împinge" în limba romana . "Dute" - "du-te" se scrie .... În locul tău închideam calculatorul și luam cartea de romana în mana

Rose.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by El Diablo Fri Apr 18, 2014 11:39 am

Nu esti in locul meu Wink, hai bafta scorul ramane 3-0 pt noi, voi ati aratat ca am facut 4 def si noi am aratat ca voi ati facut 4 def.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Hax Genius - Tigers. Empty Re: Hax Genius - Tigers.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 :: Hax Tech :: Complaints

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum