Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tigers-Hax Genius

2 posters

 :: Hax Tech :: Complaints

Go down

Tigers-Hax Genius Empty Tigers-Hax Genius

Post by Jeke Mon Apr 21, 2014 8:24 am

Nu ma intereseaza ca nu is co-c, oricum liga asta se duce pe rapa cu asa admini, bai, daca marii jucatori din frh nu sunt in stare sa bata o echipa de publicari, vii tu si nu ne validezi victoria ca sa fie echipa ta pe primul loc? Aceasta liga seamana cu adminii..

Jeke

Mesaje : 5
Data de inscriere : 2014-04-18

Back to top Go down

Tigers-Hax Genius Empty Re: Tigers-Hax Genius

Post by El Diablo Mon Apr 21, 2014 8:40 am

cum plm sa dai 0-0 pentru spam?cum????????? unde plm ai vazut tu sa dai 0-0 pentru spam? unde plm in istoria unuei competitii sa dat 0-0 pentru spam? esti prost? cum plm sa dai meciul ca 0-0 pentru ca niste idoti de pe forum fac spam la o reclamatie iar ei nu apartin uneia din echipe?
Tu citeste motivul reclamatiei si rezolva problema, nu da 0-0 pentru spam... asa ceva nu am mai vazut
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Tigers-Hax Genius Empty Re: Tigers-Hax Genius

Post by El Diablo Mon Apr 21, 2014 8:56 am

Reclamatia a decurs astfel:

Rose a deschis topicul pentru a reclama echipa Tigers ca au incalcat regula 3def in meciul respectiv postand astfel:


''Cei de la Tigers au incalcat regula "3man def" de mai multe ori :
Rec: http://www.haxballtube.com/watch/523672f2e6

1. Leo incalca clar regula de 3def . (min 2:26)
Tigers-Hax Genius ChgtzbK
2. Leo il impinge pe spazz , care nu poate face preluarea din cauza acestuia .(min 2:50)
Tigers-Hax Genius WsjozFh
3. Leo il impinge pe spazz ,influentand faza , la fel ca la a doua imagine. (min 3:55)
Tigers-Hax Genius GOVvW8r
4. Este la fel ca la imaginea 3(min 4:01) , dar aici DM-ul nostru Spazz se satura , si ii spune lui Leo ca a incalcat de mai multe ori regula 3def .(min 4:06 .)
Tigers-Hax Genius SyHsjcF
5. Chiar daca aici nu atinge niciun jucator adversar , Leo este in acel "careu" in care nu trebuie sa fie , privind si poza de la sectiunea "reguli" -> http://gyazo.com/9a401128bf6453c912318c59cc3c55ae
https://imgur.com/j02b2Ld

6. Aceasi treaba ca la 5 .
Tigers-Hax Genius VYvbRKD
7. Aici,este clar incalcata regula de 3man def, cei de la Tigers au pus pauza , deoarece colegul lor Leo incalca din aceasta regula impingandu-l pe Spazz .(min 5:20)
Tigers-Hax Genius ZfTAlTM
8. Asta este cea mai evidenta faza in care regula 3def este incalcata , rog adminul sa se uite la minutul 12:14 , cand Leo merge "peste" Spazz .
Tigers-Hax Genius 5DoyEmB
Cam atat, ce am postat eu aici arata ca regula "3 man def" a fost incalcata de 8 ori . Rog adminii sa ia in considerare aceasta reclamatie si sa ia o decizie . GL''

Dupa aceasta postare au urmat o serie de conflicte intre cei 2 capitani ai echipelor dupa care alti playeri care nu apartin uneia dintre aceste echipe au inceput sa isi dea cu parerea despre meciul respectiv, cei de la Tigers sau enervat pe acei player pentru ca au postat unde nu trebuia (Pain, illusione, P.O.R.C., Ahito, nidhogg), dupa care a urmat sa se faca mult spam.

Cei de la Tigers au postat si ei screen-uri in care cei de la Hax Genius au incalcat regula 3def. Replica de la Tigers find aceasta:


''1.Inca din primele secunde au incalcat regula de care ne-au acuzat pe noi,Ganja a venit sa-l impinga pe eLite si sa ia mingea trecand de linia regulamentara:
Tigers-Hax Genius Vsgnio
2.Solinutu este in fata lui Blade clar :
Tigers-Hax Genius 1rvzv4
3.Rose il tine pe eLite
Tigers-Hax Genius 2lsef0m
4.Rose in fata lui Blade:
Tigers-Hax Genius 2cr598x
5.Rose iar in fata lui Blade:
Tigers-Hax Genius 351bxx5
6.Rose il jeneaza pe blade venind spre el sa-l tina,iar acesta este nevoit sa paseze in spate :
Tigers-Hax Genius Nmc19h
7.Rose impinge Blade influentand pasa:
Tigers-Hax Genius 14bm0s2

Iar imagine analizata este aceasta:
Tigers-Hax Genius Mh3500
http://www.haxballtube.com/watch/1af349fa10''

Am postat acest lucru pentru a vedea class ce sa intamplat in acel spam, rog ca tu class, sa iti faci treaba de admin si sa nu dai 0-0 pentru ca sa facut spam in 3zile in care tu ai fost absent.
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58
Data de inscriere : 2014-04-13

Back to top Go down

Tigers-Hax Genius Empty Re: Tigers-Hax Genius

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Hax Tech :: Complaints

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum