Promotion Zero vs Politia Romana #2 Empty Re: Promotion Zero vs Politia Romana #2

Post by PainataT Tue Apr 15, 2014 10:05 am

Post by Dany.Bale Tue Apr 15, 2014 10:07 am

Dany.Bale

Mesaje : 12

Post by Ghost Rider Tue Apr 15, 2014 10:09 am

Dany.Bale wrote:Zero 4 scria .. deci golul ar trebui sa fie valabil ..+ ca au pus pauza in atacu lor .. (nush ce sa zic nu ma bag ) dar .. ar trebui sactionarea echipei promotion zero
uita-te pe chat cand vine modder si zice stop Wink
Ghost Rider
Ghost Rider

Mesaje : 2

Post by #Zero Tue Apr 15, 2014 10:09 am

Am dat rr pentru ca din seria copiilor fara pic de creier si pentru ca noobi.

Timp de doua minute stau pe teren o freaca aiurea, vorbesc intre ei, spammeaza chat-ul, nu dau senzatia ca e serios ci doar un test si apoi profita de un fail sa ceara 1-0?

Sa nu zic ca pana la final au jucat fara sa comenteze, apoi vin cu protest? Nu puteau face protestul in momentul ala?

Imi pare rau, dar decat sa joc impotriva unor asemenea oameni, ma retrag, imi retrag echipa.

#Zero

Mesaje : 24

Post by El Diablo Tue Apr 15, 2014 10:10 am

Cel mai normal ar fi 3-0 def win.
Daca voi opriti meciul cand sunteti condusi de catre ''noobi'' asa cum ii numiti voi, nu sunteti mai PRO ca ei.

Daca tu crezi ca echipa ta care opreste meciul la 1-0 este asa PRO, o poti retrage din aceazsta competitie unde normal se repsecta regulile.

Last edited by El Diablo on Tue Apr 15, 2014 10:12 am; edited 1 time in total
El Diablo
El Diablo

Mesaje : 58

Post by Zero2 Tue Apr 15, 2014 10:11 am

Serios? Ce inseamna asta? zice stop ala ne oprim si da gol?
Stop si dintr-o data gol bine ma baieti ma! Promotion Zero vs Politia Romana #2 FDwzhZY

STOP !!
Promotion Zero vs Politia Romana #2 NNQ0CVo

Zero2

Mesaje : 2

Post by єℓ ρυƒυℓєтє Tue Apr 15, 2014 10:13 am

#Zero wrote:In momentul asta doresc sa vorbesc in numele intregii echipe din postura de capitan. Ceea ce s-a intamplat la acest meci nu cred ca am putut vedea in viata mea.

Ce teste frate ? cand ati jucat cu olimpique nu s-a facut nici un test testul se face fara sa mai opresti ! Smile

єℓ ρυƒυℓєтє

Mesaje : 7

Post by ClassROU Tue Apr 15, 2014 10:18 am

In "prima parte a meciului" (inainte de rr) cei de la Politia Romana spamau de parca ar fi fost test!
In momentul golului cu putin timp inainte Modders a cerut pauza (STOP) , iar cei de la Promotion Zero nu s-au mai miscat!